wyszukiwanie ofert

(Symbol 948) OBIEKT na SPRZEDAŻBytom, Centrum
KAMIENICA - jedna z ostatnich już w Bytomiu, w ścisłym jego centrum, w strefie ochrony konserwatorskiej, trzypiętrowa z poddaszem użytkowym, podpiwniczona, o pow. 567m2.
Budynek z roku 1908, obecnie o charakterze usługowo-produkcyjnym, posadowiony na działce o pow. 155m2 będącej przedmiotem użytkowania wieczystego, wybudowany jako kamienica narożna.
Do nieruchomości doprowadzone są : woda, kanalizacja, energia elektryczna (siła), gaz oraz linia telefoniczna. Ogrzewanie budynku z własnej kotłowni gazowej.
W części piwnicznej znajduje się kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze.
Na parterze budynku duże pomieszczenie nadające się na sklep, salon, placówkę bankową. Na pierwszym piętrze mieszczą się biura oraz pomieszczenia socjalne i sanitarne.
Na drugim i trzecim piętrze podobnie znajdują się pomieszczenia biurowe i sanitarne.
Na poddaszu magazyny i pomieszczenia gospodarcze.
Budynek w stanie technicznym dobrym, będący przedmiotem stałego użytkowania oraz bieżących prac konserwacyjnych. Doskonale nadaje się na siedzibę firmy, towarzystwa ubezpieczeniowego, bank, kancelarię lub duże biuro rachunkowe. Prestiżowa lokalizacja - jedynie ok 100m od Rynku, ok 400 m od nowopowstałej przy Placu Kościuszki galerii AGORA łączącej w sobie funkcję handlową, rekreacyjną i rozrywkową.
Doskonały dojazd samochodem. Możliwość parkowania w pobliżu budynku w ramach obowiązującej strefy parkowania w centrum Bytomia.
Zapraszamy do oględzin. Więcej informacji pod numerem telefonu 601-461-477. Nadzór zawodowy sprawuje pośrednik o numerze licencji 6391. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC.
Polecamy !!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol948
Typ nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA
Cena cena w innych walutach 630 000 PLN
Cena negocjowana
WojewództwoŚląskie
MiejscowośćBytom
Dzielnica - osiedleCentrum
Pow. całkowita567 m2
Pow. działki155 m2
Symbol948
Typ nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA
Cena cena w innych walutach 630 000 PLN
Cena negocjowana
WojewództwoŚląskie
MiejscowośćBytom
Dzielnica - osiedleCentrum
Pow. całkowita567 m2
Pow. działki155 m2
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Stanisław Czaczuń

Zapytaj o ofertę